Pierwsze Warsztaty DUMa 30 września 2016 r.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na pierwsze krajowe warsztaty poświęcone wspomaganiu rozwoju dzieci uzdolnionych matematycznie (DUMa).

Warsztaty odbędą się w Warszawie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej (ul. Szczęśliwicka 40, tuż przy Dworcu Zachodnim) w dniu 30 września 2016 roku (piątek) od godziny 10.00 do 17.30.

Przewodniczącym komitetu organizacyjnego jest prof. zw. dr hab. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, współautorka książki O dzieciach uzdolnionych matematycznie.

mFundacja-mass-logotyp-ikona-sowa_rgbWarsztaty są dofinansowane przez Fundację mBanku dlatego koszt uczestnictwa został obniżony do 20 zł na osobę. W ramach warsztatów planujemy przerwy kawowe i obiadowe i co najważniejsze praktyczne zajęcia – warsztaty prowadzone przez specjalistów z kraju i zagranicy. Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty.

Chętne osoby prosimy o zarejestrowanie się na stronie https://konferencje.aps.edu.pl/duma/ do dnia 15. września 2016 roku (czwartek).

Organizator: dr Jan Amos Jelinek, jajelinek@aps.edu.pl

Do pobrania: